Për ne

a

Eron Sahiti

Brendi i aksesorëve ‘Eron Sahiti’ ofron produkte unike nga aksesorët të punuara me dorë siç janë kravata, fjongo dhe shalla për dy gjinitë. Fokusi jonë është që klientët tanë të kenë mundësinë e blerjes së produkteve si në ato të gatshme dhe produkte të personalizuara ose me porosi të veçanta. , ky brend çdo ditë po zhvillohet me produkte tjera siç janë përparësja për Hotele, Restaurante e Bare të ndryshme, thasë për paketime të produkteve të ndryshme për biznese.

Eron Sahiti Fashion Brand

hi@eronsahiti.com

+383 (44) 962 900

Bul. Gjergj Kastrioti Skenderbeu no.20 10000 Prishtinë, Kosovë

Working Hours

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis exnihil expetendis in mei. Mei an peric ula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis. vix aperiri.

E Hëne - E Premte:

09:00 - 19:00

E Shtune:

09:00 - 15:00

E Diele:

Mbyllur

What They Say