Lajme

Eron Sahiti, rrobaqepësi 19 vjeçar që punon lloje të ndryshme të kravatave (Video)

Kravata dhe fjongo unike e të personalizuara?

Disenjatori nga Prishtina që krijon aksesorë unik

Shalla “Made in Kosova”, brendi “Eron Sahiti Bowties” sjell koleksionin e ri